• Nowy

LEGO City 60203 Kurort narciarski

Marka: LEGO

Kod produktu:60203

Młodzi fani sportów zimowych z pewnością nie będą się nudzić z pełnym przygód zimowym zestawem. Fajny model LEGO® City 60203 Kurort narciarski przedstawia piętrową bazę ratunkową, sklep narciarski z dużym ekranem telewizyjnym i stojakami na deski snowboardowe oraz narty, stoisko z ciepłymi napojami i babeczkami oraz wspaniały snowpark z masztem oświetleniowym, rampą typu half-pipe i osobną rampą typu grind rail. Ten niezwykły zestaw konstrukcyjny dla dzieci zawiera również terenówkę ratowniczą z ruchomym pługiem śnieżnym, skuter śnieżny z przyczepką oraz helikopter z otwieranym kokpitem, obracającymi się wirnikami oraz kamerą, a do tego 11 minifigurek, figurkę psa i złożoną z klocków figurkę bałwanka śniegowego.

Cena:
288,00 zł
(zawiera podatek VAT)
Na wyczerpaniu
Na wyczerpaniu
Ilość

W zestawie 11 minifigurek LEGO® City: troje członków służb ratowniczych, sprzedawca ze sklepu narciarskiego, pilot helikoptera, narciarz, snowboardzista, dwójka dzieci, sprzedawca ze stoiska z napojami i jego klient, a do tego figurka psa i złożona z klocków figurka bałwanka śniegowego.

Ten pełen atrakcji zestaw konstrukcyjny przedstawia piętrową bazę ratunkową z antenami komunikacyjnymi na dachu, sklep narciarski z dużym ekranem telewizyjnym i stojakami na deski snowboardowe oraz narty, stoisko z ciepłymi napojami i babeczkami oraz wspaniały snowpark z masztem oświetleniowym, rampą typu half-pipe ze schodkami oraz osobną rampą typu grind rail.

W komplecie jest również terenówka ratownicza z ruchomym pługiem śnieżnym i bagażnikiem na dachu, skuter śnieżny z przyczepką oraz helikopter z otwieranym kokpitem, obracającymi się wirnikami oraz kamerą.

Akcesoria w zestawie: cztery pary nart, trzy pary kijków narciarskich, cztery deski snowboardowe, cztery kubki, dwie babeczki, strzykawka, gips na ramię, dwa czekany, lornetka, dwie krótkofalówki, dwie łopaty, skrzynka narzędziowa/apteczka, klucz, topór, piła tarczowa, miotła, rakiety śnieżne, kask z goglami narciarskimi, ciepła czapka, nosze oraz rozdzielacz klocków i szyld do zbudowania z klocków.

Zakręć wirnikami na helikopterze i podleć nad snowpark, by sfilmować ćwiczących snowboardzistów.

Załaduj rannego narciarza na nosze ciągnięte przez skuter śnieżny i przetransportuj go z powrotem do bazy ratunkowej.

Pług śnieżny zamontowany na terenówce pozwoli Ci odśnieżyć drogę dla skutera.

Ten fajny zestaw dla dzieci to świetny pomysł na prezent zachęcający do samodzielnej zabawy.

Helikopter z kamerą ma ok. 7 cm wysokości, 20 cm długości i 7 cm szerokości.

Skuter śnieżny z przyczepką ma ok. 5 cm wysokości, 18 cm długości i 3 cm szerokości.

Terenówka ma ok. 9 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości.

Stanowisko z ciepłymi napojami i babeczkami ma ok. 10 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Snowpark z rampą typu half-pipe ma ok. 12 cm wysokości, 16 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Baza ratunkowa ma ok. 20 cm wysokości, 19 cm szerokości i 7 cm głębokości.

Sklep narciarski z dużym ekranem ma ok. 15 cm wysokości, 12 cm szerokości i 7 cm głębokości.

Rampa typu grind rail ma ok. 11 cm szerokości.

Ilość elementów: 806

Wiek: 6+

Opis

Wiek dziecka
6 lat +