LEGO Creator 31103 Rakietowy samochód

Marka: LEGO

Kod produktu 31103

• Emocjonujący zestaw zabawek pomaga rozpocząć kreatywne odgrywanie ról. W komplecie są trzy modele w jednym: rakietowy samochód, terenówka i quad. To doskonały pomysł na prezent dla dziecka, ponieważ budowanie modeli i przebudowywanie ich zapewnia długie godziny świetnej rozrywki. 

Cena:
92,00 zł
(zawiera podatek VAT)
Na wyczerpaniu
Na wyczerpaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

• Przygoda czeka! Maluchy wzmocnią swoje umiejętności konstrukcyjne, łamiąc barierę dźwięku rakietowym samochodem Creator 3 w 1 (31103), wspinając się na skały terenówką lub śmigając po plaży quadem. Mogą też zbudować własne niepowtarzalne dzieło. 

• Zestaw oferuje trzy opcje do zbudowania w jednym — dzieci mogą zbudować jeden z pojazdów i bawić się nim osobno lub połączyć model z innymi zestawami LEGO®. Taka zabawa wspiera rozwój umiejętności budowania i kreatywnego myślenia. 

• Zestaw zachwyci każdego miłośnika niesamowitych pojazdów i pomysłowego budowania. Rakietowy samochód z silnikiem odrzutowym, ogromna terenówka i szybki quad dla chłopców i dziewczynek od 7 lat doskonale sprawdzą się jako prezent z dowolnej okazji. 

• Modele są szczegółowe i stworzone do akcji. Samochód rakietowy ma ok. 8 cm wysokości, 22 cm długości i 7 cm szerokości

Ilość elementów: 198

Wiek: 7+

Opis

Wiek dziecka
7 lat +