SERIE LEGO

  • Obniżka

LEGO Technic 42070 Terenowy holownik 6x6

Marka: Lego
Kod produktu: 42070

Pokonuj nawet najtrudniejszy teren w tym niezwykle wytrzymałym, zdalnie sterowanym terenowym holowniku 6x6. Ten bardzo szczegółowy model LEGO® Technic 2 w 1 składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów i ma mnóstwo realistycznych funkcji, takich jak duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy i szczegółowa kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami. Włącz silniki Power Functions dołączone do zestawu i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, jechać do przodu i do tyłu, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę. 

1 190,00 zł
Cena:
975,80 zł Zniżka 18%
(zawiera podatek VAT)
Na wyczerpaniu
Na wyczerpaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pokonuj nawet najtrudniejszy teren w tym niezwykle wytrzymałym, zdalnie sterowanym terenowym holowniku 6x6. Ten bardzo szczegółowy model LEGO® Technic 2 w 1 składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów i ma mnóstwo realistycznych funkcji, takich jak duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy i szczegółowa kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami. Włącz silniki Power Functions dołączone do zestawu i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, jechać do przodu i do tyłu, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę. Gdy nabierzesz ochoty na nowe konstruktorskie wyzwanie, możesz przebudować pojazd na pojazd badawczy.

• Zestaw zawiera elementy LEGO® Power Functions: duży silnik, średni silnik, schowek na baterie, odbiornik i pilot zapewniający szereg funkcji zdalnego sterowania, w tym jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki. 

• Model ma również duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami. 

• Holownik składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów. 

• Włącz silniki LEGO® Power Functions i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę. 

• Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic. 

• Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. 

• Model przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach. 

• Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu. 

• Model typu 2 w 1: można go przebudować na pojazd badawczy. 

• Terenowy holownik 6x6 z podniesionym wysięgnikiem i wysuniętymi podporami ma ok. 51 cm wysokości, 63 cm długości i 37 cm szerokości, a po opuszczeniu wysięgnika i złożeniu podpór ma ok. 26 cm wysokości i 20 cm szerokości. 

• Model B ma ok. 23 cm wysokości, 47 cm długości i 23 cm szerokości.

Ilość elementów: 1862

Wiek: 11-16

Opis

Wiek dziecka
11 lat +